Penzion Šejby

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
ubytovani.jpg

Ubytování

Penzion Šejby poskytuje ubytování v 8 pokojích s příslušenstvím - 5 dvojlůžkových, jeden třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje.

fotogalerie.jpg

Fotogalerie

Fotografie nejen z našeho penzionu, ale i z jeho blízkého či vzdálenějšího okolí, kam můžete vyrazit na výlet.

spolecenska.jpg

Společenská místnost

V přízemí se nachází společenská místnost s barem, krbem a televizí, na kterou navazuje zastřešená terasa poskytující příjemné posezení.

kudy_k_nam.jpg

Kudy k nám

Jak se k nám dostanete autem, autobusem nebo i na kole.

penzion.jpg

Penzion Šejby

!!!AKTUÁLNĚ!!!

Díky zmírnění opatření české vlády je Penzion Šejby otevřený pro hosty, kteří potřebují přespat díky své práci nebo podnikání a také pro cizince, kteří se nemohou dostat domů.

Náš rodinný penzion v srdci novohradských hor je pro Vás od pátku 27.3.2020 otevřen, ubytování objednávejte na e-mailové adrese nebo na telefonních číslech:

rezervace@penzionsejby.cz

tel: +420 739 954 540 / +420 732 567 829

Jsme tu pro Vás - Penzion Šejby– ubytování v srdci Novohradských hor pro milovníky lesů a přírody.

Řeknu vám tajemství: v Novohradských horách je příroda, která je nejdéle chráněná v Evropě. Prastará, tajuplná, chránící vše dobré ...

Tak začíná jedna známá televizní reklama. Může to být i začátek vaší nezapomenutelné dovolené uprostřed nedotčené přírody. Náš penzion stojí v pohraniční vesničce Šejby, kterou tvoří jen několik stavení.

Až sem se dá dojet autem nebo autobusem, ale dál můžete už jen pěšky nebo na kole. Můžete se tak dostat až do Rakouska – turistický hraniční přechod Horní Stropnice-Šejby / Harbach je vdálen jen 1,5km od penzionu.

Šejby leží na začátku stezky, zvané „Signálka“, používané pohraniční stráží k hlídkování okolo našich hranic. Zdejší lesy byly dříve součástí uzavřeného pohraničního pásma a díky tomu je okolní příroda tak zachovalá. Tady jste uprostřed hlubokých lesů, daleko od ruchů měst.

Nabízíme možnost firemních i soukromých porad, meetingů, svateb, oslav, večírků, soustředění atd.